Hakkımızda

Hakkımızda: Statü prodüksiyon olarak etik değerlerden asla ödün vermeden, bilgiye doymadan, klişeleri dikkate almadan, fikir alışverişini ve yenilikleri başarının temel taşı olarak gören ,az ama öz çalışma ekibinin ortak gücüne sonuna kadar güvenen, günlük mesai saati  içerisinde ‘benim işin değilki ‘yerine ‘senin için ne yapabilirim’i’ benimsemiş olan genç,dinamik,aynı zamanda deneyimli kadromuzla 2007 senesinden bu yana prodüksiyon ve organizasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz  her organizasyonu ve tamamlamış olduğumuz her projeyi kusursuz hizmet anlayışımızla mutlak başarıya ulaştırmış olmanın gurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ben ve ekibim motivasyonun,enerjimizin ana kaynağı olduğuna, her problemin ise bize yeni bilgiler kattığına inanarak hızlı artı emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte ve sizlere herzaman en kaliteli projeleri sunabilmek için  varolduğumuzu hatırlatmak isteriz.
Elin ECEALP
General Manager

Vizyon:
Tamamlamış olduğu her projeyle farlılık ve farkındalık yaratmanın en renkli yüzüyle, Prodüksiyon ve Organizasyon alanında ise ‘Statü’nün mevcut markalaşma  potansiyelini emin ve saygın adımlarla benimseyerek, kurumsallaşmayı hedeflemektedir.

Misyon:
Etik değerlerden asla ödün vermeden, kaliteyi esas alarak ,gün geçtikçe hızla genişleyen yelpazesine   yaratıcı, yenilikçi ve  iş birlikçi ekibiyle  değer işleyerek Prodüksiyon ve  Organizasyon alanında hizmet vermektedir.
CLOSE